شرکت حمل و نقل بین المللی آذرخش آوای باختر

شركت حمل و نقل بین المللی  آذرخش آوای باختر به منظور ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی کالا به صورت جاده ای، دریایی، هوایی، ریلی، ترانزیت، چند وجهی، ترخیص  تاسیس گردیده است. این شرکت در نظر دارد با ارسال سریع، مطمئن و با قیمت های مناسب ، رابطه‌ای دراز مدت با مشتریان برقرار نماید. این شرکت با استفاده از کادری مجرب و با سابقه خدمات مورد نیاز مشتریان را با کیفیتی برتر (سریع، ایمن، ارزان) و با نرخهای رقابتی جهت حمل کالا از کلیه نقاط جهان به ایران و بالعکس، بخصوص کشورهای اروپایی، ترکیه و خاور دور ارائه می نماید. همچنین خدمات گمرکی ترانزیت کالا و ارائه خدمات بیمه ای جهت صدور بیمه نامه های باربری نیز از دیگر فعالیتهای جاری این شرکت می باشد.
اعتبار و توان این شرکت همراه با ارائه نرخهایی کاملا رقابتی، از این شرکت یک انتخاب ایده آل، برای حمل هر نوع کالایی ساخته است. کافیست قبل از انتخاب نهایی جهت حمل محصولات استعلام خود را با نرخ های شرکت حمل و نقل بین المللی آذرخش آوای باختر تکمیل نمایید، زیرا سرویس و نرخ پیشنهادی ما معرف توانایی های ما خواهد بود.

کادر مجرب

با استفاده از کادری مجرب و با سابقه، خدمات مورد نیاز مشتریان را با کیفیتی برتر ارائه میدهد.

مشتریان وفادار

ما با کسب رضایت مشتریانمان مفتخریم که مشتریان وفادار داریم

مشتری مداری

مشتری مداری سرلوحه کار این شرکت قرار دارد و باعث کسب رضایت مشتریان شده است.

هدف اصلی این شرکت کسب رضایت مشتری است. در واقع پرسنل این شرکت مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده اند. ما تمامی پرسنل شرکت حمل و نقل بین المللی آذرخش آوای باختر تمامی تلاشمان را به کار بسته ایم که با مشتری مداری، بالابردن دانش در زمینه قوانین بین المللی و دیگر موارد پیروز باشیم.
این شرکت همچنین عضو اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی ایران، عضو فدراسیون بین المللی انجمن  فورواردرها (فیاتا) ،عــضـو انــجـمـن ســراســری شــرکـت هـای حـمـل و نـــقــل بـیـن المـلـلـی ایـــران نیز می باشد.

  • ارائه سرویسهای منظم صادراتی و وارداتی زمینی
  • ارائه سرویس منظم هوایی از کلیه نقاط جهان به ایران و بالعکس
  • انجام سرویس های دریایی صادرات، واردات و ترانزیت با امکان تحویل کانتینر در محل
  • انجام سرویسهای  خرده بار از/به تمام نقاط جهان
  • حمل و عملیات بارگیری ، تخلیه ، ترخیص ، در کلیه گمرکات کشورهای ایران، دوبی، ترکیه، اروپا، بنادر، امکانات انبارداری و دپو کالا
  • حمل محمولات غیر استاندارد ، ترافیکی ، آتش زا ، غذایی و غیره

فعالیتهای بخش حمل و نقل بین المللی

نیاز به مشاوره دارید ؟ مشاورین ما در خدمت شما هستند